Formularz kontaktowy

 

Zawsze z przyjemnością odbieramy telefony od naszych klientów, służąc wiedzą i pomocą. Gdyby jednak okazało się, że w danym momencie nie jesteśmy w stanie odebrać połączenia, postaramy się jak najszybciej do Państwa oddzwonić. Telefony odbierają zawsze nasi technicy. Nie znajdą u nas Państwo ani telefonistek, ani pośredników. Stąd mogą Państwo liczyć na rzetelną i fachową pomoc, bezpośrednio od naszych fachowców.

Dostępni od poniedziałku do soboty w godzinach od 08:00 do 20:00

Drogą elektroniczną poprzez email, jesteśmy do Państwa dyspozycji 24h na dobę, 7 dni w tygodniu. Tą drogą można się z nami kontaktować o każdej porze, wysyłając wiadomość poprzez formularz kontaktowy. Lub bezpośrednio ze swojej aplikacji pocztowej, pisząc na nasz adres firmowy: poczta@ nazwa domeny .pl Ze względu na nagminny spam, nie publikujemy pełnej nazwy naszego adresu email.

Nie prowadzimy regularnej aktywności i korespondencji poprzez media społecznościowe. Zwyczajnie nie posiadamy czasu na używanie aplikacji typu facebook instagram tweeter itp. Nasza obecność w mediach społecznościowych jest bardzo sporadyczna i nie możemy zagwarantować, że zgłoszenie lub zapytanie wysłane poprzez takie media, będzie na czas przyjęte i obsłużone.

mapa serwis agd gdańsk
google streetview agd serwis gdańsk