Naprawa piekarników Gdańsk

naprawa serwis piekarników gdańsk

Jeśli Państwa piekarnik uległ awarii, zapraszamy do kontaktu z naszymi fachowcami, celem ustaleniu terminu wizyty i naprawy uszkodzonego piekarnika. Serwis AGD Trójmiasto od ponad dwudziestu lat świadczy profesjonalne usługi w zakresie napraw piekarników elektrycznych, serwis płyt indukcyjnych oraz płyt ceramicznych. Generalnie zajmujemy się serwisowaniem kuchni elektrycznych klientów prywatnych jak i biznesowych / restauracje hotele itp.

Serwis piekarników elektrycznych Gdańsk Gdynia Sopot

Jako firma z wieloletnim doświadczeniem w branży AGD oraz w serwisie piekarników elektrycznych, jesteśmy w stanie zaoferować usługę najwyższej jakości, przy jednocześnie bardzo przystępnych cenach. Pragniemy zaznaczyć, że oferujemy serwis pogwarancyjny piekarników elektrycznych w pełnym zakresie i każdego producenta.

Typowe usterki piekarników elektrycznych

  • piekarnik nie podgrzewa potraw
  • piekarnik nie wyłącza się
  • piekarnik nie reaguje na włączenie
  • głośna praca cyrkulacji / termoobiegu
  • dym i zapach spalenizny

Serwis pogwarancyjny i naprawa piekarników w Gdańsku

Nasi fachowcy są do Państwa dyspozycji drogą telefoniczną 6 dni w tygodniu, oraz 24h przez cały tydzień drogą mailową.W zgłoszeniu prosimy podać informacje dotyczące marki i modelu uszkodzonego piekarnika / kuchni elektrycznej. Dzięki temu nasi technicy będą mogli przybyć w miejsce zlecenia z kompletem części zamiennych i naprawić usterkę od ręki.