serwis agd gdańsk o firmie

Historia serwisu i profil działalności

Historia firmy sięga początku milenium, kiedy to właściciel serwisu zdecydował się na rozpoczęcie własnej działalności w branży usług AGD. Jesteśmy firmą działającą na trójmiejsim rynku od ponad 22 lat. Nasi fachowcy posiadają często nawet 30 letnie doświadczenie zdobyte w autoryzwanych serwisach renomowanych marek, takich jak Aeg Electrolux Whirpoo Ariston Indesit Siemens Basch.

Naszym nieustannym celem nr 1 jest 100|% zadowolenie i satyswakcja klienta, który z roku na rok ma coraz wyższe wymagania wobec jakości, czystości i rzetelności usług, oferowanych przez firmy. Możemy poszczycić się posiadaniem pełnego zaplecza technicznego, związanego z naszą działalnością. Naprawiamy między innymi całą elektronikę zawartą w sprzętach AGD. Serdecznie zapraszamy.

Lider w branży AGD na trójmiejskim rynku

W roku 2006 powstała pierwsza strona internetowa firmy, która umożliwiła nam przedstawienie oferty serwisu w nowej cyfrowej rzeczywistoci. Od tamtej pory ruch i obroty serwisu wzrosły wielokrotnie, co w konsekwencji przyniosło ugruntowanie naszej pozycji na trójmiejskim rynku, jako lidera w branży usług AGD. Nasza witryna internetowa zajmuje w chwili obecnej czołowe pozycje we wszystkich kategoriach usług AGD, z tendencją wzrostową. W związku z tym firma planuje rozszerzenie działalności. Więcej informacji w tej materii, będziemy mogli przedstawić już niebawem. Dziękujemy za zapoznanie się z informacjami na temat naszej firmy i życzymy Państwu bezawaryjnego użytkowania sprzętów AGD. Wszystkiego dobrego w Nowym Roku!